| Nama merek: | YIHAOWO |
| Nomor Model: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| harga: | $314-326 |
| Body Material | Crystal |
| Color Temperature (CCT) | 3500K (Warm White) |
| Control Mode | Switch Control |
| Warranty | 3-Year |
| Dimmer Support | Yes |
| Light Source | LED |
| Shade Material | Crystal |
| Product Weight | 85 kg |
| Input Voltage | 110V |
| Installation | Mounted |
| Brand Name | YIHAOWO |
| Place of Origin | China, Guangdong |
| Model Number | yihaowo-1006 |
| Body Color | Crystal |
| DIY Support | Yes |
| Application | Living Room |
| Lamp Sizes | Middle |
| Power Brand | Others |
| Luminous Flux | 4800 lm |
| Units per Carton | 1 |
| Color Rendering Index (Ra) | 80 |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Beam Angle | 360° |
| Lighting Solutions Service | Project Installation |
| Free Sample | No |
| Bulb Base | LED |
| Logo/Graphic Design | Laser Printing |
| Nama merek: | YIHAOWO |
| Nomor Model: | Yihaowo-1008 |
| MOQ: | 1 |
| harga: | $314-326 |
| Body Material | Crystal |
| Color Temperature (CCT) | 3500K (Warm White) |
| Control Mode | Switch Control |
| Warranty | 3-Year |
| Dimmer Support | Yes |
| Light Source | LED |
| Shade Material | Crystal |
| Product Weight | 85 kg |
| Input Voltage | 110V |
| Installation | Mounted |
| Brand Name | YIHAOWO |
| Place of Origin | China, Guangdong |
| Model Number | yihaowo-1006 |
| Body Color | Crystal |
| DIY Support | Yes |
| Application | Living Room |
| Lamp Sizes | Middle |
| Power Brand | Others |
| Luminous Flux | 4800 lm |
| Units per Carton | 1 |
| Color Rendering Index (Ra) | 80 |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Beam Angle | 360° |
| Lighting Solutions Service | Project Installation |
| Free Sample | No |
| Bulb Base | LED |
| Logo/Graphic Design | Laser Printing |